Digitale vieringen

Nu we met nieuwe strenge maatregelen te maken hebben volgen wij het advies van de landelijke PKN.  Dit betekent dat we de komende weken onze kerkdiensten alleen digitaal zijn te beluisteren via www.kerkomroep.nl. De zangers zullen hun medewerking aan de digitale diensten blijven verlenen.
Voor eerste kerstdag is er de viering om 9.30, online. Zondag tweede kerstdag is er geen viering. Oudejaarsdag is er een korte vesper om 15.30 uur en zondag 2 januari is er is er een viering om 9:30, uiteraard alle twee ook online. Ook in  de volgende weken in januari zullen we eerst verder alleen online vieringen hebben totdat er weer een versoepeling van de maatregelen wordt aangekondigd.  Hoe somber onze gevoelens misschien zo nu en dan zijn nu er weer zoveel beperkingen zijn. In onze liturgie lazen we vanmorgen over hoe we altijd in Gods licht gevangen worden en zijn zon stralend op gaat. Woorden van hoop waarmee we vooruit blijven kijken in omzien naar elkaar. 


De wijkkerkenraad Leeuwarden Huizum-Oost